Acarlar Yapı Dekorasyon

Sıva Yapımı & Asma Tavan İşleri

Sıva Yapımı & Asma Tavan İşleri


Sıva Yapımı Asma Tava İşleri, Duvar sıvama duvar alçıpan uygulama asma tavan, duvar bölme hizmetlerin en iyisi profesyonel hizmet anlayışı ile bizde.

Alçı Sıva İşleri, Alçıpan Duvar Bölme ve Asma Tavan

Acarlar Yapı Dekorasyon olarak; Evinizin, ofisinizin veya işyerinizin duvarlarını en kalifiye çalışanlarımızla dekoratif alçı sıva işlemlerini kaliteli bir şekilde yapıyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz; 

Size Alçı Sıva İşleri, Alçıpan Duvar Bölme ve Asma Tavan işlerinizde en ekonomik fiyatlarımızla yardımcı olalım. Boya badana strafor montalama, alçıpan alçı sıva saten tamirat tadilat işlerinizde kolaylık sağlıyoruz. 

Alçı, çeşitli yüzeyleri bitirmek için tasarlanmış kalın bir karışımdır. Tavan sıvası, pürüzsüz, düz bir yüzey oluşturmak için tavana sıva uygulanmasını içerir. 

Ahşap alt konstrüksiyonlu asma tavan sistemi, metal alt konstrüksiyonlu asma tavan modelleri, akustik asma tavan sistemleri, fireboard asma tavan sistemleri, aquapanel asma tavan sistemi, karolajlı asma tavan sistemleri, lamel asma tavan sistemleri, tavan altında tavan sistemleri gibi birçok asma tavan uygulamaları deneyimli ustalarımız tarafından itina ile yapılmaktadır.   

Bina İnşaatı sırasında tavan yüzeyinde çeşitli kusurlar ve düzensizlikler ortaya çıkar. Bir konut binasında tavanda zamanla lekeler, çatlaklar vb. Görünür. Tavanı kendi ellerinizle sıvamak, yüzey kusurlarını ortadan kaldırmanıza ve güncellemenize olanak tanır.