Acarlar Yapı Dekorasyon

Ev Tadilatı ve Dekorasyon Hizmetleri

Ev Tadilatı ve Dekorasyon Hizmetleri


Acarlar yapı dekorasyon firması olarak; Sektörden aldığımız tecrübeyle, ev dekorasyon ve tadilat uygulamalarında kaliteli çalışmalar yapmaktayız.

Ev, Daire ve Villa Tadilatı Dekorasyon

İster villa olsun isterse bir daireniz olsun eğer artık eski ve yıpranmış bir yapıya sahipse yapılacak ev dekorasyon tadilat masrafı siz ne kadar ertelerseniz erteleyin eviniz sizi buna zorlamaya başlayacaktır.

Acarlar Yapı Dekorasyon olarak tüm ihtiyaçlarınızı belirleyip kaliteli ürün sunuyoruz. Farklı marka ürünler ve iyi ustalar ile faaliyet gösteren profesyonel bir firmayız. Ev yenilemek ve dekore ettirmek oldukça kaliteli bir şekilde yapıyoruz.

Boyası, parkesi, fayansı, elektrik tesisatı, su tesisatı, ısınma sistemi, aydınlatma, mutfak dolabı, banyo dolabı, musluklar, küvet, havalandırma sistemi, kapılar ve daha birçok farklı malzeme ürün alımı montajı gibi kısımlar bir ev için gereklidir.

Tadilat ve Dekorda Nelere Dikkat Ederiz?

Firmanın kullandığı malzeme markalarına, Firmanın çalışan personelinin işçiliğine,

Banyo, tuvalet, mutfak ve odalara ihtiyaç duyulan dolapların imalatlarına,

Boya badana konusunda kullanılan malzeme ve işçiliğe, Komple tadilat ve dekorasyon işi daha önce yapılmış ise müşteri memnuniyetine, Fiyat teklifinde bulunan tüm kalemlerin sizlerin talebine uygun olup olmamasına, Ahşap imalatlarda kaliteye, Aksesuar, kapı kolu, dolap aksesuarlarında yapılan işçilik ve kaliteye,

Yer ve duvar döşemelerinde kullanılan malzeme markasına ; eklif içeriğinde belirtilen dâhil olan ve dahil olmayan işlemlerin tamamına dikkat edilerek firma seçimi yapılmalıdır. Bu nedenle de hakkında bilgi sahibi olunan firmalar ile anlaşmakta fayda vardır. Acarlar Yapı Dekorasyon her konuda size yardımcı olmaya hazırız.