Acarlar Yapı Dekorasyon

  • Anasayfa
  • Alçı Sıva ve Alçıpan Boya İşleri
Alçı Sıva ve Alçıpan Boya İşleri

Alçı Sıva ve Alçıpan Boya İşleri


Alçıpan ve alçıpan boyama hizmetleri için etkin çözüm uygun fiyat seçenekleri için hemen bize ulaşın. Alçıpan ve boya için çözüm ortağınız olalım.

Alçı Sıva ve Alçıpan Boya Yapım İşleri

İnşaat sektöründe en önemli tercih güvenilir, işini düzgün, titizlikle yapan bütçenize uygun bir usta bulmaktır. Siz değerli müşterilerimize bu hizmeti sunarak beraber ortak kararlar alarak işimizi özenle yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Alçı, Alçı Sıva, Alçıpan Tavan, Alçıpan Bölme Duvar, Betopan, Dış Cephe Boya, Duvar Kağıdı, İç Cephe, Boya, Kartonpiyer, Gergi Tavan, Kemer, Niş, Sütun işleri genel hizmet yapılarımız arasındadır.

Alçıpan asma tavan, metal asma tavan, gergi tavan, taşyünü asma tavan, karopan asma tavan gibi pek çok tavan sistemlerinde etkin çözümler.

Alçı sıva boya uygulamaları, duvar kağıdı, özel efektli, desenli boyalar gibi uygulamalar ile duvarlar için etkin çözümler.

Boya Badana Yapı Dekorasyon

Ev ve işyerleri plastik su bazlı silinebilir nefes alan boya uygulamaları  saten boya yağlı boya uygulamaları daire içi ışık bandı kartonpiyer spotlu kartonpiyer, duvar taşları montalaması duvar kağıdı montalaması iç dekorasyon duvar dekor taşları montalaması köşe sütunları saten plaka montajlamacam kenarı ve mermer tadilatları kiriş geçişleri montajlaması asma tavan montajlamaları kendinden desenli duvar boyaları işlem uygulamaları daire içi duvar çatlakları kırıkları onarımları uygulamaları kehribar tuğla dekor sıva uygulamaları emboss siyah taş traverten patlatma doğal taş duvar kaplama uygulamaları iç duvar kaplama panelleri iç mekan duvarları eskitme taş kaplama uygulamaları 3D duvar kağıdı kaplama uygulamaları 3D desenli duvar taşları uygulamaları çağdaş duvar dekor kaplamaları dekoratif 3 boyutlu çizim kaplamaları bölme panel cam tuğla bölme panel uygulamaları ve daha fazlası için bize ulaşın çözüm ortağınız olalım.